“KIM POSSIBLE” filmi bazı tanıdık yüzleri geri getiriyor

Christy Carlson Romano ve Patton Oswalt, yaklaşmakta olan filmde yer alacaklar. Orijinal dizide genç süper casusu seslendiren Romano, filmde bir cameo’ya sahip. Oswalt ise orjinal dizide seslendirdiği karakter olan çılgın Profesör Dementor’u oynayacak.

2019’da gelmesi beklenen filmin yıldızları, Kim Possible olarak Sadie Stanley ve Ron Stoppable olarak ise Sean Giambrone. Kadroda olan diğer isimler ise Alyson Hannigan, Todd Stashwick, Taylor Ortega, Ciara Wilson, Erika Tham, Issac Ryan Brown, and Connie Ray.

Orijnal dizi 2002 de başladı ve 87 bölüm sürdü. Ayrıca dizi 2003 yılında Emmy En İyi Bir Saatten Daha Kısa Animasyon Programı Ödülüne layık görüldü. Dizi ayrıca Disney Channel’ın iki animasyon filmine ilham kaynağı oldu: “Kim Possible Movie: So the Drama” ve “Kim Possible: A Sitch in Time.”

 

Kaynak: Variety

Merhaba ben Oğuzhan, Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri son sınıf öğrencisiyim. Ayrıca Instagram'da quotekob adlı sayfanın kurucusu ve yöneticisiyim. Umarım yazıları keyif alarak okursunuz. Kendinize iyi bakın.

Bir Yorum Yazın