My name is Elba, Idris Elba…

Bir sonraki James Bond olma konusunda kendisinin adı çokça dile getirilen Idris Elba başka bir şifreli tweet daha yayınladı. Elba twitter’dan “Aldatıcı haberlere inanmayın” diye bir tweet attı. Elba hâlbuki dün, James Bond’un meşhur lafı “My name is Bond, James Bond” repliğini kendi adına uyarlayıp “My name is Elba, Idris Elba” diye bir tweet atmıştı.

James Bond serisinin şu anda başında olan Barbara Broccoli, Yönetmen Antoine Fuqua’ya yaptığı açıklamada “007 olarak beyaz olmayan biri için doğru zaman” dedi. Bu açıklama da Elba iddiasını güçlendirdi.

Elba’nın adı, yıllardır “bir sonraki Bond” diye geçiyordu. Ancak konuyla ilgili kaynak temini büyük ölçüde spekülatif haber olmuştur. Bu hafta gelişen olaylar ise oldukça şaşırtıcı. Bond yapımcısı Eon, bugüne kadar bu konuyla ilgili sesizliğini korudu.

Bond 25’in Daniel Craig’in son “Bond” filmi olması bekleniyor. Andreas Wiseman Elba’ya bu yılın başlarında kendisinin bir sonraki Bond olması hakkında soru sorduğunda Elba, bu konuya olumlu yaklaşmadığını açıklamıştı. Idris Elba şuan 46 yaşında ve eğer kendisi yeni Bond seçilirse, bu zamana kadar Bond’u canlandıran en yaşlı oyuncu olacak.

 

 

 

Kaynak: Deadline

 

Merhaba ben Oğuzhan, Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri son sınıf öğrencisiyim. Ayrıca Instagram'da quotekob adlı sayfanın kurucusu ve yöneticisiyim. Umarım yazıları keyif alarak okursunuz. Kendinize iyi bakın.

Bir Yorum Yazın